ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

РЕПЕТИТОРИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Навчання 1 на 1 з професійними викладачами, які стануть наставниками в освіті. Підберемо репетитора індивідуально під ваші темперамент, бал та ціль.

Illustration
професійний репетитор для школярів, індивідуальні заняття
індивідуальні заняття, професійний репетитор для школярів

КОМУ ПІДІЙДУТЬ?

гнучкий графік навчання
детальна робота з розбором помилок
спеціалізована підготовка для вищого навчання
підготовка до НТМ, підтримка під час вступної кампанії
гнучкий графік навчання
гнучкий графік навчання

Усім, хто хоче індивідуального підходу

Вам потрібна детальна робота з розбором помилок

Спеціалізована підготовка для вищого навчання

Плануєте вступати на бюджет

Маєте високий рівень знань і хочете їх поглиблювати

Треба підтягнути шкільні оцінки

Зручні графіки, дружня атмосфера, розбір усіх помилок, індивідуальні домашні завдання, їхня ретельна перевірка, корисні ресурси — список переваг цього формату можна перелічувати ще дуже довго.

Іноді учням важко зрозуміти предмет всього лиш через маленбкий клубок помилок, який накопичується з часом. Наші викладачі допоможуть його знайти та розплутати.

На жаль, занять в школі недостатньо для, наприклад, медичних спеціальностей. Без поглибленої підготовки вам буде складно, тому потрібно приділити увагу цьому.

Боротьба за бюджет стає все важчою, але досі є цілком реальною. Наші викладачі не тільки якісно готують до НМТ, а й забезпечують підтримку під час вступної кампанії.

Шкільна програма — лиш маленька водойма знань в порівняння із сукупністю усіх знань світу. Якщо ви зацікавлені в якомусь предметі, то варто зупинятись на цьому.

Обирайте формат підготовки, викладача та зручний час для занять — і все це можна змінювати навіть під час навчання.

ПРЕДМЕТИ

Навчаємо з усіх шкільних предметів онлайн

іноземні мови, англійська, німецька, польська
англійська
географія
хімія
математика
біологія
історія України
українська мова

Іноземні

Географія

Хімія

Англійська

Математика

Біологія

Історія

-10%

-5%

-5%

Українська

ПАКЕТИ ЗАНЯТЬ

ЗАОЩАДЖУЙТЕ, КУПУЮЧИ БІЛЬШЕ

🎁 Знижки: 5% на кожен другий предмет та пільговим категоріям до 10%

Запишіться на пробний урок-діагностику

  icon

  Познайомимось, оцінимо рівень знань

  icon

  Побачите, як проходить урок

  icon

  Зрозумієте, чи підходимо ми вам

Що ви отримаєте?

Заняття 1 на 1

Це живий онлайн-урок з максимальною увагою викладача, до якого входять:

Illustration

а також:

  заняття тривалістю 45, 60 або 90 хв
  пояснення тематичного матеріалу з прикладами
  рішення практичних завдань разом з учнем
  персоналізоване домашнє завдання
  обовʼязкову роботу над помилками
  доступ до тренажера тестів зі всіх тем
  регулярні відгуки та рекомендації щодо успішності
  можливість оплачуваного стажування після вступу в універ
  координацію щодо вступної кампанії та важливих новин

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

ХТО ВАС НАВЧАТИМЕ?

учні рекомендують підготовку на курсах

90%

учнів відзначили, що викладання на вищому рівні в порівнянні зі школою

 • icon

  Олександр

  Бал ЗНО: 200 (тричі)Предмет: Українська моваДосвід: 3 роки, підготував сотні учнів, з яких більше 100 з 120 балів до 180+

Заняття з ним це не просто зубріння теорії, це насамперед ТОТАЛЬНА практика. Складні речення пояснює на долоньках, а на вашому тілі показує шпори з різних тем, склав іспит на визначення рівня володіння державною мовою — С2.

 • icon

  Катя

  Бал ЗНО: 200Предмет: МатематикаДосвід: 3 роки, найвищий бал учня - 197

У першу чергу хоче стати другом і створити атмосферу, у якій буде приємно займатися. Королева інтерактивів. Усе пояснює дуже просто і доступно, щоб викликати зацікавленість у предметі. Використовує асоціативний підхід для кращого запам'ятовування. Учні чекають на заняття з нетерпінням.

 • icon

  Андрій

  Бал ЗНО: 197  Предмет: ІсторіяДосвід: 4 роки та 100+ учнів

Любить активно спілкуватись на заняттях, жартувати. На слайдах багато історичних мемів та високий рівень навчальних матеріалів. Йому до вподоби дружня, відкрита атмосфера, тому робить все, щоб її сформувати. Завжди старається почути, зрозуміти бажання і відчуття учнів.

 • icon

  Сергій

  Бал ЗНО: 197Предмет: МатематикаДосвід: 3 роки

Програміст, який реально використовує математику на практиці і може довести, що це корисно та цікаво. Його пояснення в тіктоці збирають тисячі лайків. Сам він дуже різносторонній: професіонально займався гітарою та бодибілдингом, цікавиться кіно, аніме та відеоіграми. Стане другом та наставником.

 • icon

  Тетяна

  Бал ЗНО: 196Предмет: ФізикаДосвід: 33 роки

Освіта: Фізико-математичний факультет з 1989 року. У своїй роботі вона активно використовує тренувальні вправи та експериментальні задачі, щоб зробити навчання більш цікавим та зрозумілим. За роки досвіду, вона випрацювала цікавий підхід до викладання, намагаючись роз'яснювати складні речі просто і доступно для учнів.

 • icon

  Сергій

  Бал ЗНО: 193Предмет: ІсторіяДосвід: 4 роки

За кілька уроків змінить «історія — це дуже нудний предмет» на «вау, а вона може бути цікавою». На його уроках панує дружня атмосфера: він не нагайка, яка буде бити за кожну помилку, він — ваш помічник у світі історії. Любить досліджувати нашу Україну під якісну українську музику.

 • icon

  Данило

  Бал ЗНО: 195 Предмет: АнглійськаРівень англійської: С1

Вивчає мову більше 12 років та здатний нарешті пояснити Present Perfect. Енергійний та дружній викладач, який любить меми та використовує їх з користю. Займається професійно вітрильним спортом більше 10 років.

 • icon

  Анастасія

  Бал ЗНО: 195  Предмет: Українська моваДосвід: більше 2 років

Доведено на практиці: за 1,5 місяці здатна підтягнути на 27 балів прогресу. Обожнює усе українське: на заняттях розбирає українські пісні та говорить про фільми. Для неї важливо, щоб українська стала для вас зрозумілою, легкою та цікавою, а не просто одним з предметів НМТ.

 • icon

  Катерина

  Бал ЗНО: 197  Предмет: Українська моваДосвід: більше 2 років

Пояснить, чому більшість бренді пише неграмотно. Її методи викладання полягають в тому, що вона не змушує, а мотивує. Пояснює важливість кожної вправи виконаної на уроці. При знайомстві одразу проговорює момент мотивації та цілі, тому учні свідомо розуміють, що вони роблять, і нащо їм це потрібно. 🌟

 • icon

  Даша

  Рівень мови: В2+ Предмет: Англійська моваДосвід: більше 2 років 

Людина, яка намагається відкрити англійську не зі сторони «треба вивчати», а зі сторони «хочу навчати». Вона намагається створювати приємну атмосферу на заняттях та простір, де можна не боятись робитипомилки

 • icon

  Влад

  Бал ЗНО: 185 Предмет: МатематикаДосвід: більше 5 років

Завжди цікавиться новим, адже ерудиція першочергова ціль. Захоплюється пазлами та логічними іграми. Матеріал намагається донести зрозумілими словами, навіть складний, адже першочергова задача математики «зрозуміти її». Для цього використовує асоціації та життєві ситуації.

 • icon

  Катя

  Рівень мови: В2+ Предмет: Англійська моваДосвід: більше 3 років

Їй подобається ділитись своїми знаннями та допомагати людям у вивченні англійської мови. Володіє великим досвідом в групових та парних заняттях. Швидко знаходить спільну мову з учнями та ділиться багатьма лайфхаками та матеріалами, які перевірила на собі.

 • icon

  Яна

  Бал ЗНО: 190Предмет: МатематикаДосвід: 1 рік

Її мета — зробити математику доступною та зрозумілою для кожного учня. Вона відкрита до комунікації та завжди готова підтримати вашу дитину на шляху вивчення математики, завжди старається вдихнути учням впевненість у їх математичних здібностях.

 • icon

  Анастасія

  Бал ЗНО: В2+ Предмет: Українська моваДосвід: 2 роки

У своєму викладанні поєднує три основні аспекти: 1) позитивна енергія😊 2) вимогливість; 3) творчість. Навчається за спеціальностю «Міжнародні відносини». У викладанні робить акцент на практику, адже це головний аспект для того, щоб здобути найвищий бал на НМТ.  

 • icon

  Оля

  Рівень мови: В2+ Предмет: Англійська моваДосвід: 3 роки

Їй подобається ділитись своїми знаннями та допомагати людям у вивченні англійської мови. Володіє великим досвідом в групових та парних заняттях. Швидко знаходить спільну мову з учнями та ділиться багатьма лайфхаками та матеріалами, які перевірила на собі.

 • icon

  Денис

  Бал ЗНО: 190 Предмет: МатематикаДосвід: більше 2 років

Працює на совість і вважає, що немає нездатних учнів. Для нього кожен учень індивідуальний. Основна його мета — зацікавити предметом та допомогти розкритись учню. На своїй практиці він переконався, що навчити можна всіх, навіть із найнижчим рівнем.

 • icon

  Ірина

  Бал ЗНО: В2+ Предмет: Українська моваДосвід: 3 роки

Їй подобається ділитись своїми знаннями та допомагати людям у вивченні англійської мови. Володіє великим досвідом в групових та парних заняттях. Швидко знаходить спільну мову з учнями та ділиться багатьма лайфхаками та матеріалами, які перевірила на собі.

РЕЗУЛЬТАТИ

ВІДГУКИ НАШИХ УЧНІВ

⭐⭐⭐⭐⭐Викладачі змогли зацікавити

На прохання сина допомогти йому у підготовці до математики, я почала шукати репетиторів, він прослухав багато безкоштовних перших уроків, після яких не хотілося продовжувати навчання. Після кількох занять математики з Ispyt ми підключили й всі 4 предмета. І найголовніше у сина практично 100% відвідування всіх уроків без нагадувань та тиску з мого боку. Це багато чого варте.

 • icon

  Петрова Людмила

  Підготовка до ЗНО з 4 предметів

⭐⭐⭐⭐⭐Найкращі викладачі, що просто пояснюють складне

За 1 годину викладач чудово пояснив те, що вчитель в школі не зміг пояснити за цілий тиждень. Сама захотіла продовжувати навчання з викладачем. Що для неї не типово, бо рідко хто з викладачів подобається, - дуже вибаглива. Я дуже рада! Дякую!

 • icon

  Горбонюк-Акастьолова Наталія

  Підготовка до НМТ

⭐⭐⭐⭐⭐Успішно написане НМТ

Дякую, ваш курс для моєї доньки був своєчасний, поновили знання. НМТ написано успішно. Уже порекомендували ваш курс знайомим для підготовки до 3НО-2023.

 • icon

  Степаненко Марія

  Підготовка до НМТ

⭐⭐⭐⭐⭐ЗНО на відмінно

Хочу сказати велике дякую за курси та змогу підготуватися до ЗНО в такі складні часи! Шкодую що проходили тільки історію треба було брати 3 предмети і навіть не думати!!! Дякую!

 • icon

  Руслан

  Підготовка до ЗНО з історії

⭐⭐⭐⭐⭐Підтримка з повагою

Сподобалось те, що відгукнулись на моє прохання підібрати викладача для моєї дитини, поставились із розумінням. Одразу обрала ваші курси. На самому початку, спілкуючись із менеджером, яка з увагою поставилась до моїх питань і прохань.

 • icon

  Софія

  Викладач для дитини

⭐⭐⭐⭐⭐Підготувались на 194,5

Дякую, досить успішно, в підсумку 194.5. Хоч і не достатньо для спеціальності, на яку син хоче, ми все одно задоволені. І вдячні вам за можливість організуватись напередодні іспиту, живе спілкування і небайдужість.

 • icon

  Катерина

  Підготовка до НМТ

⭐⭐⭐⭐⭐Профі викладачі

Мій син навчався лише один семестр і здав історію на 164 бали. Викладач - молодий хлопчина, але справжній профі. Дякую. Раджу випускникам. Не пошкодуєте.

 • icon

  Олексюк Олена

  Підготовка з історії

⭐⭐⭐⭐⭐Зручні умови співпраці

Викладач з української мови Бойко Наталія дуже подобається моїй доні. Все влаштовує. Обрали вашу платформу через те, що можливо самостійно обрати зручний час; при обранні викладача обговорюють з дитиною всі «предпочтенія» щодо манери викладання, віку та статі викладача. Все влаштовує. Вже рекомендувала ваш курс знайомим

 • icon

  Надія

  Підготовка з української мови

⭐⭐⭐⭐⭐Професійний підхід

Наша підготовка до НМТ завершилась... Хочу подякувати начальному закладу «Іспит» за довіру, старанну працю та підхід до дітей... Особливо вдячна вчителям, які приклали максимум зусиль для підготовки мого сина,за їх професійний підхід, витривалість та розуміння. Я буду радити ваш заклад,як одного з пріоритетних та професійних учбових закладів)))

 • icon

  Єлизавета

  Підготовка до НМТ

ПОЧНІТЬ ЗАЙМАТИСЬ ВЖЕ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

icon

1. Залиште заявку

Після заявки ви автоматично отримуєте безкоштовну консультацію. Після ви можете почати навчання одразу або ж пройти пробні уроки.

icon

2. Пройдіть безкоштовну консультацію

Познайомимось, визначимо ваш рівень знань, цілі, загальну мотивацію та темперамент, щоб підібрати викладача максимально якісно.

icon

3. Оберіть викладача під час пробного уроку

Якщо відчуваєте, що викладач або група вам не підходить - пройдіть пробне заняття з іншим викладачем безкоштовно.

Замовте безкоштовну консультацію

щоб дізнатись більше та записатись на навчання

  icon

  зв'яжемось зручним способом

  icon

  відповімо на ваші запитання

  icon

  підберемо формат, графік та умови

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ВІДПОВІДАЄМО

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Як проходить консультація?

  Отримавши ваш запит ми звʼязуємось телефоном (або іншим вказаним способом) для обговорення деталей та підбору оптимальної для вас пропозиції. Головне - менеджер на вашому боці. Ми не "впарюємо", а пропонуємо лише те, що вам буде дійсно корисним. Для запису заповніть форму нижче, або звʼяжіться з нами самостійно.

 • Чи є у вас пробні? Вони безкоштовні?

  Так, ми організовуємо пробні заняття, або пропонуємо демо-версію наших курсів. Ви можете безкоштовно спробувати повноцінне заняття в груповому форматі, а ось індивідуально пробні уроки переважно платні і тривають 1 годину. Але ми часто організовуємо акції в соцмережах на безкоштовні пробні, тому підписуйтесь ;)

 • Скільки триває навчання?

  Тривалість навчання визначається вашою навчальною програмою та планом. Зазвичай, при підготовці до іспитів, ми готуємось аж до самого складання НМТ, ЗНО, ДПА, ЄВІ чи інших іспитів. У випадку індивідуальної програми - тривалість визначаємо з урахуванням ваших побажань та рекомендацій методиста. 

 • Які гарантiї надаєте?

  Ми гарантуємо, що ви побачите результат вже після перших 8 занять. Також ми завжди тримаємо на контролі успішність наших учнів, тому ви будете в курсі всіх змін. А у випадку, якщо вам щось не підійде - ми запропонуємо заміну викладача/курсу або повернемо кошти, що передбачено умовами договору, який обовʼязково укладається з кожним клієнтом. 

 • Які умови оплати? Чи можна платити помісячно?

  На більшість наших курсів за замовчуванням йде помісячна модель оплати. Ви також можете сплатити зі знижкою за 2+ місяці та домовитись з менеджером про інші, коротші, моделі оплати. Але сплачувати постфактум чи менш ніж за 4 заняття, на жаль, не можна. Оплати приймаємо на наш офіційний розрахунковий рахунок.

 • Чи є у вас знижки, акції?

  Так, оскільки ми український проект, то надаємо знижки пільговим категоріям громадян та постійним клієнтам. Також у нас щотижня оновлюються акційні пропозиції на окремі категорії послуг - шукайте їх в соцмережах.