ВАКАНСІЇ В РЕПЕТИТОРСЬКОМУ ЦЕНТРІ ISPYT

Карʼєра

компанія Іспит, що готує до іспитів НМТ ЗНО
компанія Іспит, що готує до іспитів НМТ ЗНО
компанія Іспит, що готує до іспитів НМТ ЗНО
вакансії в репетиторський центр Іспит, підготовка до іспитів
вакансії в репетиторський центр, підготовка до іспитів

ОСВІТА — ЦЕ НЕ ПРО НАПОВНЕННЯ ПОСУДИНИ, А ПРО ЗАПАЛЕННЯ ВОГНЮ

Ми — молода команда освітян, що запалює вогонь вже 4 роки та має більш ніж 1700 випускників.Завжди в пошуку молодих талантів 💙

ЗРОСТАЙТЕ

Пропонуємо кар'єрний ріст та збільшення зарплати для викладачів на всіх рівнях. Шукаємо амбіційних і відкритих до викликів фахівців.

НАВЧАЙТЕСЬ

Важливіше потенціал і бажання працювати, ніж досвід. Забезпечуємо навчання та розвиток через тренінги, допомагаючи нашим співробітникам досягати успіху в кар'єрі.

ВПЛИВАЙТЕ

Найкращий час для змін — зараз. У нас можливість впливати на розвиток підростаючого покоління, підтримуючи їх мотивацію та академічну доброчесність.

ДОСТУПНІ ВАКАНСІЇ

 • icon

  ВИКЛАДАЧ-РЕПЕТИТОР

  Оплата: від 150 до 250 грн/година

  Математика

  Українська мова

  Англійська мова
  Хімія
  Історія
  Фізика
  Географія
  Біологія
  Література
 • Умови, вимоги та обовʼязки

  Про умови які ми пропонуємо:- можливість працювати дистанційно, потрібен лише ноутбук з камерою;- зайнятість від 40 годин на місяць;- погодинну оплату праці за кожен проведений урок;- оплачуване стажування і пробні уроки;- можливість розвитку в дотичних сферах під нашим кураторством;- програму і матеріали надаємо;- легку система звітності, інтегровану в навчальний процес.
  Вимоги:- відповідальність на надійсність;- вільне володіння знаннями в межах свого предмету;- обов’язкове володіння українською мовою;- склали ЗНО/НМТ з відповідного предмету на 190+ (буде перевагою)- маєте досвід викладання (буде перевагою);- вам подобається навчати та ділитись досвідом з іншими;- завжди відкриті до нового і прагнете (само)розвитку.
  Обов’язки:- проведення уроків онлайн через Zoom із записом заняття;- часткова підготовка матеріалів під конкретного учня (індивідуальний підіхід);- комунікація з учнями в телеграм;- заповнення журналів успішності та звітів за проведені уроки (2-3 хв).
  Оплата:Погодинна: 150−200 грн/година в звичайному індивідуальному форматі; 200−250 грн/година для досвідчених викладачів.

 • icon

  СЕРВІС-НАПРЯМОК

  Умови: 50-100грн/година + % комісії.

  Лід менеджер
  Менеджер продажу
  Менеджер сервісу
  Адміністратор
 • Умови, вимоги та обовʼязки

  *краще уточнюйте деталі пропозиції у менеджера - напишіть нам
  Менеджер - це той, хто впевнений в собі, хто вміє знайти підхід до кожної людини, хто може донести свою пропозицію зрозумілою мовою і, що найголовніше, вміє спілкуватись так, щоб клієнт залишився задоволений! 
  Також треба вміти працювати з гугл таблицями (трішки) та CRM системою (навчимо), особливо важливо відповідально ставитись до "формальних" речей, таких як постановка та виконання задач, підтримка статусів клієнтів в актуальному стані, заповнення простих звітів в гугл формі та внесення/прийом оплат.
  В цілому це доволі різнопланова робота, тому доведеться часто перемикатись з одної задачі на іншу: від додавання приміток в картку ліда та постановки задач, до дзвінків та переписок з клієнтами/лідами. Але це звучить як нормальна робота менеджера. 
  Умови: погодинна оплата + % від продажів в співвідношені десь 60/40.Гнучкий графік + робота змінами.

 • icon

  МАРКЕТИНГ-НАПРЯМОК

  Умови: ставка + бонуси за результат.

  Акаунт-менеджер
  Контент-менеджер
  Дизайнер
  Медіа-баєр
  Маркетолог
 • Умови, вимоги та обовʼязки

  *краще уточнюйте деталі пропозиції у менеджера - напишіть нам
  Маркетинг — основа для розвитку будь-якого бізнесу. Саме тому ми постійно шукаємо талановитих маркетологів, сммників, контент-мейкерів, дизайнерів та медіа-баєрів для запуску нових напрямків просування. Якщо тобі є що запропонувати, є бачення в якому напрямку можна розвивати бренд "Іспит", то заповнюй анкету і ми звʼяжемось, щоб обговорити можливості співпраці. 
  Умови: договірні — погодинна оплата або проектна за результат.