Кар'єрав репетиторському центрі Ispyt

Ispyt / Карʼєра

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Освіта — це не про наповнення посудини, а про запалення вогню

Ми — молода команда освітян, що запалює вогонь вже 4 роки та має більш ніж 1700 випускників.Завжди в пошуку вмотивованих викладачів, менеджерів та не тільки.

Зростайте

Пропонуємо кар'єрний ріст та збільшення зарплати для викладачів на всіх рівнях. Шукаємо амбіційних і відкритих до викликів фахівців.

Навчайтесь

Важливіше потенціал і бажання працювати, ніж досвід. Забезпечуємо навчання та розвиток через тренінги, допомагаючи нашим співробітникам досягати успіху в кар'єрі.

Впливайте

Найкращий час для змін — зараз. У нас можливість впливати на розвиток підростаючого покоління, підтримуючи їх мотивацію та академічну доброчесність.

Вакансії

 • icon

  Викладач-репетитор

  Оплата: 150−250 грн/година

  Матем
  Історія
  Укр. мова
  Англійська
  Біологія
  Хімія
  Фізика
  Географія
  Інші
 • Пропозиція для молоді та досвідчених вчителів для співпраці з нами. Детальніше...

  Про умови які ми пропонуємо:- можливість працювати дистанційно, потрібен лише ноутбук з камерою;- зайнятість від 40 годин на місяць;- погодинну оплату праці за кожен проведений урок;- оплачуване стажування і пробні уроки;- можливість розвитку в дотичних сферах під нашим кураторством;- програму і матеріали надаємо;- легку система звітності, інтегровану в навчальний процес.
  Вимоги:- відповідальність на надійсність;- вільне володіння знаннями в межах свого предмету;- обов’язкове володіння українською мовою;- склали ЗНО/НМТ з відповідного предмету на 190+ (буде перевагою)- маєте досвід викладання (буде перевагою);- вам подобається навчати та ділитись досвідом з іншими;- завжди відкриті до нового і прагнете (само)розвитку.
  Обов’язки:- проведення уроків онлайн через Zoom із записом заняття;- часткова підготовка матеріалів під конкретного учня (індивідуальний підіхід);- комунікація з учнями в телеграм;- заповнення журналів успішності та звітів за проведені уроки (2-3 хв).
  Оплата:Погодинна: 150−200 грн/година в звичайному індивідуальному форматі; 200−250 грн/година для досвідчених викладачів.

 • icon

  Маркетинг-напрямок

  Умови: договірні — погодинна оплата або проектна за результат.

  Маркетолог
  SMM
  Контент-менеджер
  Дизайнер
  Медіа-баєр
 • Маркетинг — основа для розвитку будь-якого бізнесу.

  Маркетинг — основа для розвитку будь-якого бізнесу. Саме тому ми постійно шукаємо талановитих маркетологів, сммників, контент-мейкерів, дизайнерів та медіа-баєрів для запуску нових напрямків просування. Якщо тобі є що запропонувати, є бачення в якому напрямку можна розвивати бренд "Іспит", то заповнюй анкету і ми звʼяжемось, щоб обговорити можливості співпраці.

  Умови: договірні — погодинна оплата або проектна за результат.

 • icon

  Менеджер продажу

  Умови: погодинна оплата + % комісії.

 • Менеджер продажу - це той, хто впевнений в собі, хто може донести свою пропозицію зрозумілою мовою!

  Менеджер продажу - це той, хто впевнений в собі, хто вміє знайти підхід до кожної людини, хто може донести свою пропозицію зрозумілою мовою і, що найголовніше, вміє продати релевантну пропозицію так, щоб клієнт залишився задоволений! Також ми не "впарюємо" нічого і дійсно розбираємось в темі підготовки (тому кожен проходить навчання), а нашою ціллю є досягнення результату.

  Також треба вміти працювати з гугл таблицями (трішки) та CRM системою (навчимо), особливо важливо відповідально ставитись до "формальних" речей, таких як постановка та виконання задач, підтримка статусів клієнтів в актуальному стані, заповнення простих звітів в гугл формі та внесення/прийом оплат.

  В цілому це доволі різнопланова робота, тому доведеться часто перемикатись з одної задачі на іншу: від додавання приміток в картку ліда та постановки задач, до дзвінків та переписок з клієнтами/лідами. Але це звучить як нормальна робота менеджера.

  Умови: погодинна оплата + % від продажів в співвідношені десь 60/40.
  Гнучкий графік + робота змінами.

 • icon

  Сервіс-менеджер

  Умови: погодинна оплата + % комісії.Підтримка клієнтів.

 • Деталі вакансії

  Якщо уважність до деталей твоя сильна сторона, якщо ти легко та із задоволенням спілкуєшся з людьми, якщо тобі легко тримати фокус в роботі, то ця вакансія саме для тебе. Умови: погодинна оплата (від 50 грн за годину) + % від доплат клієнтів у співвідношенні 70/30.

  Заповнюй анкету і ми звʼяжемось для обговорення деталей.

 • Деталі вакансії

  Якщо уважність до деталей твоя сильна сторона, якщо ти легко та із задоволенням спілкуєшся з людьми, якщо тобі легко тримати фокус в роботі, то ця вакансія саме для тебе. Умови: погодинна оплата (від 50 грн за годину) + % від доплат клієнтів у співвідношенні 70/30.

  Заповнюй анкету і ми звʼяжемось для обговорення деталей.

Дізнавайтесь про нас більше: